Laminované MDF desky

Jsou povrchově upravené MDF desky (středně zhuštěné dřevovláknité desky) s dekorativní melaminovou folií. Široká paleta dekorů a výběr z mnoha struktur povrchu nabízí využití v mnoha odvětvích. Možnost jednostranná a oboustranná laminace s dekory bílá, uni, dřevodekory či dekory fantazie.

Color - Kolekce moderních barevných odstínů byla inspirována světovými trendy. Naleznete v ní širokou škálu barev, a to od pastelových tónů až po jasné a živé barvy. Nabízí se mnoho variant a způsobů jejích kombinací. Uni-dekory lze sladit nejen s dřevodekory, ale i mezi sebou navzájem. Interiér získá jiskru pokud uni-dekory doplníte strukturou Mirror Gloss.

Standard - Řada laminovaných desek Kronodesign® nabízí spoustu moderních i tradičních dřevodekorů, které mohou být použity při výrobě nábytku, vybavení obchodů, hotelů. Vaší fantazii se meze nekladou.

Special - Zdrojem inspirací pro naše dekory jsou vždy aktuální trendy, které vznikají na poli světového designu, proto se vždy účastníme významných návrhářských událostí. Nikdy však nezapomínáme na interpretaci trendů daného trhu, která vychází ze znalostí potřeb a vkusu dané země. Díky tomu jsme schopni poskytnout souvislý zdroj inspirace pro Vaši tvorbu.

Struktura Synchro - Inovativní technologie gravírování v kombinaci s dekorativním papírem nám umožňuje skvělou reprodukci struktury přírodního dřeva. Protože textura dekoru přesně odpovídá povrchové úpravě, deska budí dojem reálného dřeva,
přebírá však pouze jeho pozitivní stránky. Při zpracování desky odpadají starosti se suky, smůlou a s barevnými odchylkami, zjednodušuje se a zrychluje výroba finálních produktů. Díky naší technologii máte k dispozici exotické dřevity jako kaštan, třešeň, ořech či dub a přitom nemusíte myslet na vysokou cenu dřeva.

Využití

  • Dekorativní vnitřní vybavení
  • Výroba karavanů
  • Výroba hluboce frézovaných předních ploch a výrobu jiných nábytkových prvků

Proč laminované MDF desky KRONOSPAN

  • Široká nabídka dekorů – shodná s dekory laminovaných dřevotřískových desek
  • Servis
  • Rychlé dodávky
  • Kombinované nakládky

Počet kusů v balení

Název produktu Formát [mm] Tloušťka
8 10 12 16 18 19 22 25 28 30 38
MDF laminovaná 2800x2070 30 30 30 30 20 20 20 20 20 10 10
xx Zboží skladem, počet desek v balení
- Není k dispozici
Vygenerovat tabulku dostupnosti do PDF